Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Test
gl: Proba

en: Settings
gl: Axustes

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Mode
gl: Modo

en: Provider
gl: Proveedor

en: Changed
gl: Cambiado

en: Live
gl: Vista previa

en: Providers
gl: Proveedores
