Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Settings
it: Impostazioni

en: User
it: Utente

en: Created
it: Creato

en: Mode
it: Modalità

en: Provider
it: Fonte esterna

en: Scope
it: Portata

en: Changed
it: Modificato

en: Providers
it: Fonti esterne
