Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Mode
ku: جۆر
