Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Settings
vi: Thiết lập

en: ID
vi: Mã

en: User
vi: Người dùng

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Mode
vi: Chế độ

en: Provider
vi: Nhà cung cấp

en: Scope
vi: Phạm vi

en: Changed
vi: Đã thay đổi
