Open door (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Home page
fa: صفحه خانگی

en: Support
fa: پشتیبانی

en: Footer
fa: پاورقی

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Your message has been sent.
fa: پیغام شما ارسال شد.

en: Color scheme
fa: طرح رنگ

en: About
fa: درباره

en: Contact form
fa: فرم تماس

en: Install with commonly used features pre-configured.
fa: نصب با پیکربندی پیش‌فرض ویژگی‌های پرکاربرد.
