Open door (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Home page
hr: Naslovnica

en: Support
hr: Podrška

en: Footer
hr: Podnožje

en: Features
hr: Značajke

en: Your message has been sent.
hr: Vaša poruka je poslana.

en: Color scheme
hr: Shema boja

en: About
hr: Opis

en: Contact form
hr: Kontakt obrazac

en: Install with commonly used features pre-configured.
hr: Instaliraj s najčešće korištenim svojstvima.
