Open door (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Home page
hu: Címlap

en: Support
hu: Támogatás

en: Reviews
hu: Szemlék

en: Footer
hu: Lábléc

en: Demo
hu: Tesztelés

en: Features
hu: Jellemzők

en: Your message has been sent.
hu: Az üzenet elküldve.

en: Color scheme
hu: Színséma

en: About
hu: Leírás

en: Contact form
hu: Kapcsolatfelvételi űrlap

en: Install with commonly used features pre-configured.
hu: Általánosan használt telepítési mód előre beállított tulajdonságokkal.

en: Full HTML
hu: Teljes HTML

en: Screens
hu: Képernyők

en: Thank you!
hu: Köszönet!
