Open door (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Home page
km: គេហ​ទំព័រ

en: Footer
km: បាតកថា

en: Your message has been sent.
km: សារ​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ​ហើយ ។

en: Color scheme
km: ពណ៌​ចម្រុះ

en: About
km: អំពី

en: Contact form
km: សំណុំ​បែប​បទ​ទំនាក់ទំនង​

en: Install with commonly used features pre-configured.
km: ដំឡើង​លក្ខណ​ពិសេស​ដែល​ប្រើ​ទូទៅ​ដែល​ត្រូវ​បាន​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​ជា​មុន ។
