Open door (8.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Home page
my: အဖွင့် စာမျက်နှာ

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: About
my: အကြောင်း

en: Contact form
my: ဆက်သွယ်ရန်ပုံစံ
