Open door (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Home page
pl: Strona domowa

en: Support
pl: Wsparcie

en: Footer
pl: Stopka

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Your message has been sent.
pl: Wiadomość została wysłana.

en: Color scheme
pl: Paleta kolorów

en: About
pl: O stronie

en: Contact form
pl: Formularz kontaktowy

en: Install with commonly used features pre-configured.
pl: Instalacja ze skonfigurowanymi najczęściej używanymi funkcjami.

en: Full HTML
pl: Pełny HTML
