Open door (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Home page
ro: Acasă

en: Support
ro: Suport

en: Footer
ro: Subsol

en: Features
ro: Caracteristici

en: Your message has been sent.
ro: Mesajul tău a fost trimis.

en: Color scheme
ro: Schemă culori

en: About
ro: Despre

en: Contact form
ro: Formular de contact

en: Install with commonly used features pre-configured.
ro: Instalare cu funcţionalităţi pre-configurate utilizate în mod frecvent.

en: Full HTML
ro: HTML complet
