Open door (8.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Home page
te: ముంగిలి పేజీ

en: Support
te: తోడ్పాటు

en: Features
te: విశేషాలు

en: Your message has been sent.
te: మీ సందేశం పంపించాం.

en: About
te: గురించి

en: Full HTML
te: పూర్తి HTML
