Open door (8.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Home page
et: Avaleht

en: Footer
et: Jalus

en: Features
et: Omadused

en: Your message has been sent.
et: Sinu teade on saadetud.

en: Color scheme
et: Värviskeem

en: About
et: Programmist

en: Contact form
et: Kontaktvorm

en: Install with commonly used features pre-configured.
et: Paigalda koos enamkasutatavate lisavõimalustega.

en: Full HTML
et: Täielik HTML
