Open door (8.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Home page
eu: Azala

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Your message has been sent.
eu: Zure mezua bidali da.

en: Color scheme
eu: Kolore eskema

en: About
eu: (r)i buruz

en: Contact form
eu: Kontaktatzeko formularioa

en: Install with commonly used features pre-configured.
eu: Instalatu orokorrean erablitzen diren ezaugarriak.

en: Full HTML
eu: HTML Guztia
