Open door (8.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Home page
fr: Page d'accueil

en: Support
fr: Assistance technique

en: Footer
fr: Pied de page

en: Demo
fr: Démo

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Your message has been sent.
fr: Votre message a été envoyé.

en: Color scheme
fr: Schéma de couleurs

en: About
fr: À propos

en: Contact form
fr: Formulaire de contact

en: Install with commonly used features pre-configured.
fr: Installer avec les fonctionnalités couramment utilisées pré-configurées.

en: Full HTML
fr: HTML complet

en: Navbar
fr: Barre de navigation

en: Get app
fr: Recevoir l'app
