Open door (8.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Home page
hi: मुख पृष्ठ

en: Support
hi: समर्थन

en: Footer
hi: पादलेख

en: Your message has been sent.
hi: आपका संदेश भेज दिया गया

en: Color scheme
hi: रंग योजना

en: About
hi: के बारे में

en: Contact form
hi: संपर्क फारम

en: Install with commonly used features pre-configured.
hi: आमतौर पर पहले से कॉन्फ़िगर की गई सुविधाओं के साथ स्थापित करें।

en: Full HTML
hi: पूर्ण एच टी एम एल
