Open door (8.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Home page
pt: Página inicial

en: Support
pt: Suporte

en: Footer
pt: Rodapé

en: Demo
pt: Demonstração

en: Your message has been sent.
pt: Sua mensagem foi enviada.

en: Color scheme
pt: Esquema de cores

en: About
pt: Sobre

en: Contact form
pt: Formulário de contato

en: Install with commonly used features pre-configured.
pt: Instalar com recursos mais usados pré-configurados.

en: Full HTML
pt: HTML completo
