Open door (8.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Home page
sk: Domovská stránka

en: Footer
sk: Päta

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Your message has been sent.
sk: Vaša správa bola odoslaná.

en: Color scheme
sk: Farebná schéma

en: About
sk: Informácie o

en: Contact form
sk: Kontaktný formulár

en: Install with commonly used features pre-configured.
sk: Nainštalovať a automaticky nastaviť zvyčajne používané funkcie.

en: Navbar
sk: Navigačný panel
