Open door (8.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Home page
sl: Domača stran

en: Footer
sl: Noga

en: Your message has been sent.
sl: Vaše sporočilo je bilo poslano.

en: Color scheme
sl: Barvna shema

en: About
sl: O modulu

en: Contact form
sl: Obrazec za kontakt
