Open door (8.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Your message has been sent.
sq: Mesazhi juaj u dërgua.

en: Color scheme
sq: Skema e ngjyrave

en: About
sq: Informacione

en: Contact form
sq: Formulari i kontaktit
