Open door (8.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Home page
tr: Anasayfa

en: Support
tr: Destek

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Features
tr: Özellikler

en: Your message has been sent.
tr: İletiniz gönderildi.

en: Color scheme
tr: Renk şeması

en: About
tr: Hakkında

en: Contact form
tr: İletişim formu

en: Install with commonly used features pre-configured.
tr: Önceden yapılandırılmış yaygın kullanılan seçeneklerle kurulum yap.

en: Full HTML
tr: Tam HTML
