Open door (8.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Home page
uk: Домашня сторінка

en: Support
uk: Підтримка

en: Reviews
uk: Рецензування

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Demo
uk: Демо

en: Features
uk: Властивості

en: Your message has been sent.
uk: Ваше повідомлення було відправлене.

en: Color scheme
uk: Схема кольорів

en: About
uk: Про модуль

en: Freeze
uk: Зафіксувати

en: Contact form
uk: Контактна форма

en: Install with commonly used features pre-configured.
uk: Встановити з попередньо налаштованими найчастіше використовуваними опціями.

en: Full HTML
uk: Повний HTML

en: Screens
uk: Екрани

en: Thank you!
uk: Дякуємо!
