Open door (8.x-1.0-rc2) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Home page
oc: Pagina d'acuèlh

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Your message has been sent.
oc: Vòstre messatge es estat mandat.

en: Color scheme
oc: Esquèma de couleurs

en: About
oc: A prepaus

en: Contact form
oc: Formulari de contact
