Open door (8.x-1.0-rc2) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Home page
vi: Trang nhà

en: Footer
vi: Phần chân

en: Features
vi: Tính năng

en: Your message has been sent.
vi: Thông điệp của bạn đã được gửi đi.

en: Color scheme
vi: Phối màu

en: About
vi: Giới thiệu

en: Freeze
vi: Đông đặc

en: Contact form
vi: Mẫu liên hệ
