Open door (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Home page
az: Əsas səhifə

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Your message has been sent.
az: Mesajınız göndərildi.

en: About
az: Haqqında

en: Contact form
az: Əlaqə Forması
