Open door (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Home page
fi: Kotisivu

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Your message has been sent.
fi: Viestisi on lähetetty.

en: Color scheme
fi: Värivalikoima

en: About
fi: Tietoja

en: Contact form
fi: Yhteydenotto

en: Full HTML
fi: Täysi HTML
