Open door (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Home page
id: Beranda

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Features
id: Fitur

en: Your message has been sent.
id: Pesan anda sudah dikirim.

en: Color scheme
id: Skema warna

en: About
id: Tentang

en: Contact form
id: Form kontak

en: Full HTML
id: HTML penuh
