Open door (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Home page
ja: ホームページ

en: Support
ja: サポート

en: Footer
ja: フッター

en: Features
ja: フィーチャー

en: Your message has been sent.
ja: メッセージは送信されました

en: Color scheme
ja: 配色

en: About
ja: アバウト

en: Contact form
ja: コンタクトフォーム

en: Full HTML
ja: フル HTML
