Open door (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Home page
nl: Voorpagina

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Reviews
nl: Inspecties

en: Footer
nl: Voet

en: Your message has been sent.
nl: Uw bericht is verzonden.

en: Color scheme
nl: Kleurenschema

en: About
nl: Over

en: Contact form
nl: Contactformulier

en: Full HTML
nl: Volledige HTML
