Open door (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Home page
ru: Главная страница

en: Support
ru: Поддержка

en: Footer
ru: Подвал

en: Demo
ru: Демо

en: Features
ru: Особенности

en: Your message has been sent.
ru: Ваше сообщение отправлено.

en: Color scheme
ru: Цветовая схема

en: About
ru: Информация

en: Contact form
ru: Контактная форма

en: Full HTML
ru: Полный HTML
