Open door (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Home page
th: เว็บไซต์

en: Your message has been sent.
th: ข้อความของคุณถูกส่งเรียบร้อยแล้ว

en: Color scheme
th: ชุดสี

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Contact form
th: แบบฟอร์มการติดต่อ
