Open door (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Home page
ug: باش بەت

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Your message has been sent.
ug: ئۇچۇرىڭىز يوللاندى.

en: About
ug: ھەققىدە

en: Contact form
ug: ئالاقىلىشىش جەدۋىلى
