Open door (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Home page
ar: الصفحة الرئيسية

en: Footer
ar: التذييل

en: Features
ar: الخصائص

en: Your message has been sent.
ar: أُرسلت رسالتك.

en: Color scheme
ar: خطة الألوان

en: About
ar: حول

en: Contact form
ar: استمارة الاتصال
