Open door (8.x-1.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Home page
cy: Hafan

en: Footer
cy: Troedyn

en: Your message has been sent.
cy: Mae'ch neges wedi ei yrru.

en: Color scheme
cy: Cynllun lliw

en: Contact form
cy: Ffurflen gyswllt
