Open door (8.x-1.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: Home page
kk: Басты бет

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Your message has been sent.
kk: Сіздің хабарламаңыз жіберілді.

en: Color scheme
kk: Түс схемасы

en: Contact form
kk: Контакт формасы
