Open door (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Home page
ku: پەڕەی سەرەتا

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Your message has been sent.
ku: په‌یامه‌که‌ت نێردرا.

en: Color scheme
ku: نەخشەی ڕەنگ

en: About
ku: دەربارە

en: Contact form
ku: فۆرمی پەیوەندی
