Open door (8.x-1.2) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Home page
de: Startseite

en: Support
de: Unterstützung

en: Reviews
de: Bewertungen

en: Footer
de: Fußzeile

en: Your message has been sent.
de: Ihre Nachricht wurde gesendet.

en: Color scheme
de: Farbschema

en: About
de: Über

en: Freeze
de: Fixieren

en: Contact form
de: Kontaktformular

en: Full HTML
de: Vollständiges HTML

en: Navbar
de: Navigationsleiste
