Open door (8.x-1.2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Home page
jv: Kaca ngarep

en: Your message has been sent.
jv: Pesen Sampéyan uwis dikirim.

en: Color scheme
jv: Warna skema

en: About
jv: Ngenani

en: Contact form
jv: Formulir kontak
