Open door (8.x-1.2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Home page
mr: मुख्य पान

en: Your message has been sent.
mr: तुमचा संदेश पाठवला गेला

en: Color scheme
mr: रंग संगती

en: Contact form
mr: संपर्क अर्ज
