Open door (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Home page
ca: Portada

en: Support
ca: Suport

en: Footer
ca: Peu

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Your message has been sent.
ca: El vostre missatge s'ha enviat.

en: Color scheme
ca: Esquema de colors

en: About
ca: Detalls

en: Contact form
ca: Formulari de contacte

en: Full HTML
ca: HTML complet
