Open door (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Home page
gl: Páxina de inicio

en: Reviews
gl: Revisións

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Your message has been sent.
gl: A súa mensaxe foi enviada.

en: Color scheme
gl: Esquema de cores

en: About
gl: Información

en: Contact form
gl: Formulario de contacto

en: Full HTML
gl: HTML completo
