Open door (8.x-1.2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Footer
nn: Botntekst

en: Your message has been sent.
nn: Meldinga di er sent.

en: Color scheme
nn: Fargeskjema

en: Contact form
nn: Kontaktskjema
