Open ReadSpeaker (2.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Content
cs: Obsah

en: Language
cs: Jazyk

en: On
cs: Zapnuto

en: Download
cs: Stáhnout

en: Settings
cs: Nastavení

en: Help
cs: Nápověda

en: Top
cs: Nahoru

en: Bottom
cs: Dole

en: Off
cs: Vypnuto

en: Medium
cs: Střední

en: Domain
cs: Doména

en: General
cs: Obecné

en: Tools
cs: Nástroje

en: Alignment
cs: Zarovnání

en: Translation
cs: Překlad

en: Subdomain
cs: Subdoména

en: Offset
cs: Posun

en: Button text
cs: Text tlačítka

en: Sentences
cs: Věty
