Open ReadSpeaker (2.0.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Language
ht: Lang

en: On
ht: Ouvè

en: Help
ht: Èd

en: Off
ht: Fèmen

en: Tools
ht: Outi
