Open ReadSpeaker (2.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Content
oc: Contengut

en: Language
oc: Lenga

en: On
oc: Activat

en: Download
oc: Telecargament

en: Settings
oc: Paramètres

en: Help
oc: Ajuda

en: Top
oc: Naut

en: Menu
oc: Menú

en: Bottom
oc: Bas

en: Off
oc: Desactivat

en: Medium
oc: Mejan

en: Domain
oc: Domeni

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Alignment
oc: Alinhament

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Translation
oc: Traduccion

en: Offset
oc: Decalatge

en: Button text
oc: Tèxte del boton
