Open ReadSpeaker (2.0.0) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Content
am: ይዞታ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Help
am: እርዳታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Medium
am: መካከለኛ

en: Tools
am: መገልገያዎች

en: Translation
am: ትርጉም
