Open ReadSpeaker (2.0.0) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Content
ar: المحتوى

en: Language
ar: اللغة

en: On
ar: في

en: Download
ar: تحميل

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Help
ar: مساعدة

en: Top
ar: الأعلى

en: URL
ar: العنوان URL

en: Menu
ar: القائمة

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Off
ar: إيقاف

en: Medium
ar: متوسط

en: Domain
ar: النطاق

en: General
ar: عام

en: Tools
ar: الأدوات

en: Features
ar: الخصائص

en: Alignment
ar: المحاذاة

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Translation
ar: الترجمة

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Word
ar: كلمة
