Open ReadSpeaker (2.0.0) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Content
he: תוכן

en: Language
he: שפה

en: On
he: פעיל

en: Download
he: הורדה

en: Settings
he: הגדרות

en: Help
he: עזרה

en: Top
he: עליון

en: URL
he: כתובת URL

en: Menu
he: תפריט

en: Bottom
he: למטה

en: Off
he: כבוי

en: Medium
he: בינוני

en: Domain
he: דומיין

en: General
he: כללי

en: Tools
he: כלים

en: Features
he: פיצ'רים

en: Alignment
he: יישור

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Translation
he: תרגום

en: Subdomain
he: תחום משנה

en: Offset
he: היסט

en: Pause
he: עצירה
