Open ReadSpeaker (2.0.0) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Content
bg: Съдържание

en: Language
bg: Език

en: On
bg: Включи

en: Download
bg: Свали

en: Settings
bg: Настройки

en: Help
bg: Справка

en: Top
bg: Връх

en: Menu
bg: Меню

en: Bottom
bg: Дъно

en: Off
bg: Изключи

en: Medium
bg: Среда

en: General
bg: Общи

en: Right
bg: Дясно
