Open ReadSpeaker (2.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Content
ur: متن

en: Language
ur: زبان

en: On
ur: آن

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Help
ur: مدد

en: URL
ur: یو آر ایل
